پاسپورت دوم (تابعیت دوگانه)

یکی دیگر از خدمات شرکت شرکت ما ( Bahar Gate LTD ) به همراه تیم متخصص و وکلای قانونی خود اخذ پاسپورت دوم و یا تابعیت دوگانه از طریق سرمایه گذاری می باشد. تخصص و مهارت شرکت شرکت ما ( Bahar Gate LTD ) و ارتباط مستقیم با وکلای مرتبط با حکومت های کشور های مختلف، ما را قادر به تامین امنیت سرمایه شما عزیزان و تضمین اخذ پاسپورت دوم با هزینه پایین می سازد. رابطه تنگاتنگ و نزدیک با مشتریان شرکت ما ( Bahar Gate LTD )، ما را قادر به تشخیص فرصت های درخور موقیت شغلی و تجاری تک تک شما مشتریان می سازد.
منظور از تابعیت دوگانه، وضعیتی است که در آن فرد همزمان تابعیت دو کشور را دارد و از مزایا و معایب آن برخوردار میشود. برخی از کشورها تابعیت دوگانه را به رسمیت نمیشناسند و هر شخص را فقط تابع یک کشور میدانند. کشورهایی مثل الجزایر، بحرین، چین، هند، ژاپن ، عراق و… از این دست هستند که تمهیداتی برای جلوگیری از دریافت پاسپورت دوم به عمل می آورند.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دریافت پاسپورت دوم می توانید با شماره ۰۰۴۴۲۰۳۲۸۶۰۵۰۹ و ۰۰۴۴۷۹۹۹۵۴۱۸۲۱ تماس گرفته یا بر روی لینک زیر کلیک کنید و شماره تماس خود را ارسال نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.