پذیرش نمایندگی خدمات مهاجرتی شرکت دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD )

با تشکر از علاقه مندی شما به همکاری با دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD )، به منظور گسترش و ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات، دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) متقاضیان و نمایندگی فعال از مناطق مختلف ایران و جهان را پس از بررسی تائید کرده و پشتیبانی میکند. اخذ نمایندگی شرکت دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) با تکمیل و ارسال فرم مربوطه به دفتر مرکزی ما در آلمان امکان پذیر است.شناخت فلسفه کاری و سوابق فعاليت شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) به منظور اعطای نمايندگی به اشخاص حقيقی وحقوقی در اقصا نقاط جهان، از فرم نمایندگان استفاده کرده است که اعتبار متقاضيان را توسط آن ارزيابی کرده و در صورت واجد شرايط بودن، پس از عقد قرارداد، جواز فعاليت و تبليغات صادر ميکند. موارد مورد توجه اين سازمان عبارتند از:

• ثبت رسمی و قانونی اشخاص حقوقی وسابقه فعاليت ايشان
• حوزه فعاليت و رشته و نوع تخصص متقاضی، وجود دفاتر فعال ،موقعيت وفضای تحت اختيار متقاضی.
• اطمينان از عدم سوء پيشينه اشخاص حقيقی و حقوقی
• حجم آماری و نوع فعاليت مورد نظر متقاضی در ارتباط با شرکت دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD )
• در صورت داشتن سابقه فعاليت در زمينه مهاجرت به آلمان يا کشورهای ديگر، افراد و شرکت های وابسته و حجم، نوع، و سابقه ارتباط با اشخاص مذکور. در صورت توقف در ارتباط با اين اشخاص، دلايل توقف فعاليت شما با اين اشخاص

پس از امضاء قرارداد وتبادل مدارک، دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) طی نامه ای دريافت مدارک وتائيد قرارداد را به شما اطلاع خواهد داد. شرکت دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) با ارسال مجوز و خوش آمد شما به خانواده بزرگ خود، تسهيلات مورد نياز جهت استفاده از سايت بين المللی شرکت، اطلاعات به روز رسانيده از قوانين، شرايط، و فعاليت های دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) در اختيار شما قرار ميگيرد. دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) جهت پشتيبانی و کمک به ترقی نمايندگان ازابزار وروشهای گوناگون بهره می جويد. شرکت دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) با معرفی نمايندگان به جامعه کارشناسان مهاجرت آلمان در راه ايجاد سوابق تجاری و خدماتی نمايندگان در مراکز اطلاعاتی مهم آلمان قدم بر ميدارد.
تعهدات نمايندگان به دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) که به وضوح در قرارداد ذکر شده است جهت حفاظت از منافع طرفين و مشخصاً مهاجرين وضع شده و اجرای مفاد قرارداد بدون استثناء الزامی ميباشد. تعهد نمايندگان به قرارداد و احترام به قوانين موجود در آلمان و ايران در خصوص اين همکاری ضروری بوده و نقش بسزائی در روابط دراز مدت دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) با نمايندگان و اشخاص حقيقی و حقوقی مرتبط با ايشان دارد. مجوز صادره در صورت تخلف و عدم رعايت مفاد قرارداد توسط نماينده مربوطه، قابل توقيف بوده و هر گونه شکايتی از نماينده توسط ارباب رجوع و موکلين دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) به طور جدی بررسی و رسيدگی ميشود.

تا زمان اعطای نمايندگی و دريافت جواز از دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) شما ميتوانيد از کميسيون موقت برای پرونده های معرفی شده سود جسته واعتبار قابل دريافت را در سابقه خود منظور کنيد.

دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) در سرمایه گذاری در آمریکا و آلمان به شما کمک می کند

کارشناسان تیم ما درتجارت و سرمایه گذاری درآمریکا و آلمان برای راه اندازی عملیات به شما کمک می کنند (شرکت تجاری). ما فعالیت های مدیریت پروژه ی شما را از ابتدایی ترین مراحل استراتژی توسعه حمایت می کنیم، و تمام اطلاعات صنعتی را که شما نیاز دارید در اختیارتان قرار می دهیم (همه چیز را پوشش می دهیم از بازارهای کلیدی و کاربرد بخش های مربوطه تا چشم انداز (R & D).
سود شرکت های خارجی از تجربه ی غنی ما در شناسایی مکان های مناسب کسب و کار است که به بهترین وجه با معیارهای سرمایه-گذاری خودشان مطابقت دارد. ما به شما کمک می کنیم تا نیازهای خود را به یک سرمایه گذاری مطمئن تبدیل کنید. به شما خدمات مشاوره ای می دهیم تا از انتخاب محل مناسب برای شروع کار خود مطمئن شوید. ما بازدید از مکان ها، ملاقات با شرکای احتمالی و دانشگاه ها و سایر مؤسسات فعال در زمینه ی صنعت را برای شما هماهنگ می کنیم. تیم مشاوران ما دست به کار شده اند تا برای شما اطلاعات زمینه ای در مورد سیستم قانونی و مالیات ها در آلمان همچنین قوانین تجارت و بازارهای خانگی فراهم کنند. تجارت و سرمایه گذاری در خارج از کشور به شما کمک می کند تا یک بسته ی مالی مناسب برای سرمایه گذاریتان بسازید و شما را در ارتباط مناسب با شرکای مالی خود قرار دهد. مشاوران اطلاعات دقیق در مورد انگیزه های در دسترس را به شما ارائه می دهند، و شما را در فرآیند استخدام و تنظیم ارتباطات با شرکت های توسعه ی اقتصادی محلی حمایت می کنند.

چرا ما ؟

دروازه افق بهار ( Bahar Gate LTD ) ( مسئولیت محدود ) یک شرکت رسمی و ثبت شده در اداره کل ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری می باشد.
شرکت ما دارای مشاوران ،تیم اقتصادی مجرب و کارآزموده، وکلای مهاجرتی قانونی و مشاوران مالیاتی خبره می باشد.
آگاهی مشاوران ما از بروزترین اطلاعات و قوانین مهاجرتی
داشتن روابط خوب و دیپلماتیک
سابقه کار شرکت، مدیران ارشد، وکلا و تیم اقتصادی
همیار شما پس از اتمام قرارداد و راهنمای شما

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۰۲۱۲۲۳۹۴۳۹۸ و ۰۹۱۲۷۹۲۴۵۰۵ تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید.