اقامت پرتغال

با کشور پرتغال و دلایل دریافت اقامت پرتغال آشنا شوید:

پرتغال کشوری در جنوب غربی اروپا و در سواحل اقیانوس اطلس می باشد. پایتخت آن لیسبون و زبان رسمی کشور پرتغالی میباشد که به زبان لاتینی رومی ها بیشترین شباهت را دارد. شیوه حکومتی پرتغال پارلمانی است و دین مردم این کشور مسیحیت از شاخه کاتولیک رومی است. جمعیت این کشور نزدیک به یازده میلیون نفر است که 52 درصد آن زن و 48 درصد آن مرد می باشند.کشور پرتغال یکی از مناسب ترین کشور ها جهت دریافت اقامت اروپا است.

پرتغال به دلیل اینکه یکی از گرمترین کشورهای اروپاست منظره حیرت انگیزی با صخره های کنار دریا و سواحل طلایی دارد. پرتغال فقط یکی از زیباترین کشورهای اروپا نیست بلکه چیزی بیشتر از زیبایی ظاهری دارد. از پایتخت پر جنب و جوش آن گرفته ( که سرشار از انرژی و خلاقیت است) تا سواحل آرام آن در آلگاروه. هر چیزی که در یک سفر اروپایی بدنبالش هستید می توانید با دریافت اقامت پرتغال در آن بیابید.

جنوبی ترین نقطه پرتغال آلگاروه نام دارد که منشا برخی از سواحل زیبای جهان است. ساحل اصلی آلگاروه دیوار نقاشی شده ای از آب فیروزه ای رنگ است که اطراف آن را صخره های تیز و غارهای دریایی احاطه کرده و در وسط اقیانوس صخره های بزرگ یافت می شود. به استثنای روستاها و شهرهای کوچک ماهیگیران که زندگی سنتی دارند پرتغال بهترین تفریحات شبانه را به شما ارایه می دهد.

اگر به ماجراجویی علاقه دارید و دوست دارید که برای کسب تجربه سفر کنید نه برای تفریح،اقامت پرتغال بهترین گزینه برای شماست. پرتغال با جغرافیای منحصربفردش به یاد ماندنی ترین تجربه های اروپا را به شما پیشنهاد می دهد. کایاک سواری در مسیر غارهای دریای لاگوس، دوچرخه سواری در امتداد ساحل آلگاروه، پیاده روی در روتا ویسنتینا، همراه با لذت بردن از منظره دل انگیز است.

بدیهی است که پرتغال کشوری است که از طرح شما در لحظه ورودتان قدردانی می کند. کاشی های نگارنگ که به نمای شهر جلوه می بخشند، درهایی با رنگهای روشن که ورود شما را به بناهای تاریخی خوشامد گویی می کنند و خانه ها گچکاری شده سفید با سقفهای سفالی که تپه های سبز کشور را نقطه گذاری می کنند.

شهر پورتو

  • بهترین مقصد در اروپا در سال 2014 و 2016
  • پنجمین شهر توریستی اروپا
  • میراث جهانی یونسکو
  • در سال 2016 تعداد توریستها 15% افزایش یافت
  • اقامت در هتل به 70% رسید
  • بهترین دانشگاه کشور در این پورتو واقع شده
  • طراحی موزه و سالن کنسرت توسط معماران Pritzker Prize ، Siza Viera و Rem Koolhas
  • مرکز بهترینها در زمینه آموزش و پژوهش
  • در شاخص صلح جهانی پرتغال در جایگاه سوم امن ترین و صلح طلب ترین کشورهای جهان و در جایگاه دوم کشورهای صلح طلب اروپا قرار دارد.
  • این موضوع به پرتغال کمک می کند که یکی از جذابترین کشورهای دنیا برای سرمایه گذاران و خانواده های آنها باشد تا به وسیله ی کشور پرتعال ، اقامت اروپا را دریافت کنند.

 

لیسبون به عنوان پایتخت پرتغال شهری مدرن و مبتنی بر اصول شهرسازی است و حدود 3 میلیون نفر جمعیت دارد. لیسبون بعد از مادرید به عنوان دومین قطب اقتصادی محسوب میشود و بیشترین ثروت کشور پرتغال را در خود جای داده است که شرایط ویژه ای را برای افرادی که قصد دریافت اقامت اروپا از پرتغال را دارند ، ایجاد می کند.

از جاذبه های گردشگری که اقامت پرتفال را برجسته می کند ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آلفاما کواتر از میراث های تاریخی با معماری قدیم بسیار زیباست که در آن مغازه های خواربار فروشی کوچک به چشم میخورد.

برج بلم از شاخص ترین یادمان های تاریخی مربوط به قرن 16 میلادی  لیسبون است که در نواحی کم عمق رود تاقوس پی ریزی شده است که میتوان از پلکان مارپیچ و شیبدار آن بالا رفته و از منظره کنار رودخانه لذت برد.

ساختمان گیردواوینتس یا بنای یادبود پیروزی که از جنس  شیشه بسیار محکم است از مهم ترین مراکز حمل و نقل شهر لیسبون است که در آن ایستگاه اتوبوس، تاکسی و قطار شهری کنار یکدیگر قرار دارند.

صومعه آلکوباکا در شهر آلکوباکای پرتغال است که قدمت آن به 1153 میلادی میرسد .

کلیسای کوچک اوورا  یک مکان ترسناک پر از جمجمه انسان است که بیشتر شبیه فیلم ترسناک است تا جاذبه گردشگری .

آزور طبیعتی بکر با اکسیژن خالص با لذت تماشای دولفین ها

پارک ملی پرتغال (گرس) و بازدید از قلعه های قدیمی و روستاهای کوچک آن منطقه

کاسکیس یک دهکده ماهیگیری کوچک است که تبدیل به یک گردشگاه ساحلی شیک شده است

آسانسور سانتاژ وستا در وسط شهر لیسبون با قدمتی تاریخی

موزه ملی کاشی در شرق مرکز شهر لیسبون واقع شده و از آثار تاریخی این کشور به شمار می آید.

آکواریوم اقیانوسی لیسبون که زیستگاه دسته های گوناگون ماهی ها و حیوانات دریایی است و دیوارهای شیشه ای به شما اجازه میدهد تا پس از دریافت اقامت پرتغال از نزدیک با دنیای زیر دریا روبرو شوید.